Ubytování na Turecké riviéře

Turecká riviéra - hotel TurquoiseTurecká riviéra patří v posledních letech mezi nejnavštěvovanější destinace, které každý rok navštíví velké množství turistů z celého světa. Kromě krásných pláží, velmi teplého moře, historických památek a nádherné přírody, se zde nachází také mnohé hotelové komplexy, které nabízejí svým klientům služby na prvotřídní úrovni.

Nejvíce zastoupeny jsou samozřejmě hotely a hotelové komplexy. Ve velkém množství jsou zde zastoupeny pěti hvězdičkové hotely. Podle toho, kde se daný hotel nachází, se odvíjí také cena. Za noc v luxusním hotelu tak zaplatíte od 12 000Kč do 20 000Kč. V hotelu, který patří do střední kategorie, utratíte v průměru asi 4 000Kč.

Levnější formy ubytování představují kromě hotelů nižší kategorie, také penziony, hostely a ubytovací zařízení typu Bed & Breakfast. Ubytování v těchto zařízeních můžete sehnat už od 1 000Kč. Pokud si pronajmete apartmán, zaplatíte za noc cenu od 2 000Kč. Kromě apartmánu si můžete také pronajmout pokoj v prázdninovém domě, ve vile, ale také třeba celou chatu.

Velmi oblíbenou formou ubytování je především v poslední době agroturistika, kdy můžete využít příležitosti, a ubytovat se na některé místní farmě nebo v některém venkovském domě. Pro turisty představuje tato varianta ubytování, spolu s ubytováním v soukromí, ten nejlepší způsob, jak mohou poznat místní kulturu a zvyky. Ubytování na farmě přitom patří mezi ty levnější formy ubytovacích zařízení, kdy za noc zaplatíte něco málo přes 1 000Kč.

Jestliže se na Tureckou riviéru vydáváte sami a ne prostřednictvím služeb cestovní kanceláře, raději si zajistěte ubytování nějaký ten měsíc dopředu. Výhodou je, že si o hotelu, ve kterém se chcete ubytovat, můžete zjistit prostřednictvím recenzí různé informace. Především to, jak byly ostatní klienti s tímto hotelem spokojeni a popřípadě i to, co se jim nelíbilo.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2018 | Turecká riviéra (Turecko) | www.etureckariviera.cz
Provozuje: TravelBees.cz