Letenky na Tureckou riviéru

Turecká riviéra - uvnitř letiště v AntalyiI když se do Turecka můžete vydat také prostřednictvím silniční dopravy, absolutně nejčastěji se potkáte s nabídkou zájezdů, které jsou zprostředkovávané leteckou dopravou. Ta představuje nejen velmi rychlou, ale zároveň také pohodlnou a poměrně levnou variantu cestování.

Nejdůležitější a nejrušnější letiště v celé oblasti se nachází v blízkosti jednoho z nejoblíbenějších letovisek v oblasti Turecké riviéry, města Antalye. Od centra města se toto letiště nachází jen asi 13 kilometrů. Největší nápor musí toto letiště vydržet samozřejmě v době hlavní turistické sezóny, kdy sem míří především charterové lety cestovních kanceláří, kteří sem přivážejí tisíce turistů z celého světa.

Do Antalye létají z České republiky přímé lety, a to nejen z hlavního města Prahy, ale také z Brna, Ostravy, Karlových Varů a dokonce i z Pardubic. Ceny letenek do Antalaye se pohybují řádově od 8 000Kč. Pokud ale budete muset kombinovat různé letecké dopravce, může se vám cena za letenku vyšplhat až k 30 000Kč. Jestliže si koupíte letenku v dostatečném časovém předstihu, můžete za ni nějakou tu tisícovku ušetřit.

Z letiště do centra, a do dalších míst na Turecké riviéře, vás pak dopraví buď taxík, nebo místní přepravní společnosti. Jestliže jste se ale rozhodli vydat se na svou dovolenou do Turecka prostřednictvím cestovní kanceláře, budou na vás před letištěm už čekat autobusy, které vás dopraví do vámi vybraných letovisek a ke konkrétnímu hotelu.

Jak už bylo řečeno, do Turecka se můžete vydat také autobusovou dopravou nebo vlastním automobilem. Cesta vás ale přijde na poměrně dost peněz a zabere vám minimálně den až dva. Ovšem pokud cestujete sami, můžete se během cesty zastavit i na dalších zajímavých místech. Pokud si ale chcete užít nejen samotnou dovolenou, ale také cestu, můžete se do hlavního Tureckého města vydat také vlakem Orient Express, který vyráží každý měsíc z Londýna do Istanbulu. Z hlavního města se pak do vašeho místa pobytu můžete dopravit autobusem.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2018 | Turecká riviéra (Turecko) | www.etureckariviera.cz
Provozuje: TravelBees.cz