Resorty na Turecké riviéře

Turecká riviéra - letovisko AlanyaPo celé Turecké riviéře se nachází celá řada zajímavých letovisek, které nabízejí svým návštěvníkům úchvatné pláže omývané čistým a teplým mořem, dostatečné množství ubytovacích zařízení i mnoho historických památek a přírodních zajímavostí.

Velmi významným letoviskem je Alanya, které tvoří východní hranici Turecké riviéry. Těšit se můžete na překrásné dlouhé pláže a teplé moře, které je omývá. Ve městě pak můžete obdivovat pevnost a její hradby. Dalším často navštěvovaným letoviskem je město Side, které se nachází asi uprostřed Turecké riviéry. Stejně jako na všech dalších letoviscích, i zde se nachází nádherné pláže, na kterých můžete klidně lenošit. Pokud máte rádi historii, toto město na vás určitě udělá dojem. Nachází se zde například římský amfiteátr nebo pozůstatky řeckých a římských chrámů.

Středisko, které se rovněž těší velké přízni mezi turisty, je oblíbený Belek, který je vhodný především pro velmi náročné turisty. Hotely v tomto letovisku nabízejí svým klientů různé služby, které poskytují na opravdu vysoké úrovni. Vyhledávaný je především milovníky golfu.

Ovšem nejvyhledávanějším letoviskem na celé Turecké riviéře je město Antalya, které se nachází v západní části riviéry. Najdete zde vše, co budete během své dovolené potřebovat. Úchvatné dlouhé pláže, čisté a velmi teplé moře zvoucí ke koupání, ale také historické památky a národní parky. Ubytovat se zde můžete téměř ve všech typech ubytovacích zařízení. Pokud se na Tureckou riviéru chystáte prostřednictvím letecké dopravy, můžete si být jisti, že přistanete na nedalekém letišti, které patří k nejvýznamnějším v této oblasti.

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Tureckou riviéru!

Jestliže dáváte přednost spíše klidnějším místům, vydejte se do letoviska Kemer, které nabízí svým návštěvníkům kromě pláží a čistého moře především překrásnou přírodu, která letovisko obklopuje. Klidnou a neporušenou krajinu můžete obdivovat například v národním parku Olympos.

Nebo si rezervujte letenku za skvělou cenu!

© Copyright 2018 | Turecká riviéra (Turecko) | www.etureckariviera.cz
Provozuje: TravelBees.cz